روایت سردار قاسمی از سردار رزمنده دیروز جنگ و بازیگر تبلیغاتی امروز!

 

سردار سعید قاسمی عصر پنجشنبه در مراسمی  که به صورت خودجوش در سالن دعای ندبه بهشت زهرای تهران در گرامیداشت شهدای فتنه‌های اخیر برگزار شد، با انتقاد از مسئولین اظهار داشت: علی‌رغم اینکه بیش از یک هفته است به مسئولین می‌گوییم که این مراسم را سنگین برگزار کنید اما شاهدیم که آنها کوتاهی کردند. حتی با وجود آنکه یک هفته پیش حضرت آقا به مسئولین تأکید کرده بودند تا از خانواده‌های قربانیان اخیر به‌ویژه خانواده‌های شهدای بسیجی تفقد شود و مورد تحبیب قرار گیرند، باز شاهدیم که مسئولین کوتاهی کردند. باز هم باید دست سردار عزیزمان حاج علی فضلی را بوسید که امروز در اینجا حاضر و باعث تسلای دل های داغدیده خانواده شهدا شدند. جا دارد بپرسیم آن آقایی که یک زمانی فرمانده ما در جنگ بود و همین چند هفته پیش از انتخابات در همین گلزار شهدا برنامه سنگین میلیونی برای شهدای کشتی‌گیر برگزار کرد و در همان برنامه خودکار تبلیغاتی توزیع کرد، کجاست؟ همان آقایی که می‌گوید من در این انتخابات بین 2 تا 7 میلیون رأی داشتم.
قاسمی ادامه داد: می‌خواهم به او بگویم برادر، فرمانده! می‌دانی چرا حتی یک میلیون هم رأی نیاوردی؟ برای اینکه 20 سال بود که تو خوابیده بودی. هیچ‌گاه ما تو را که فرمانده ما بودی، در این بهشت زهرا نمی‌دیدیم. جا داشت که شما امروز اینجا می‌بودید و مرهم این دل‌های زخم خورده می‌شدید.
وی در ادامه با اشاره به حوادث اخیر گفت: شرایط به‌وجود آمده برای همه نیروها، دلسوزان انقلاب، خط امام و ولایت نگران کننده و دردآور است اما اگرچه این فتنه برای نسل سوم و چهارم بسیار تکان‌دهنده و شوک‌آور بود و آنها را به ‌شدت مضطرب ساخت اما برای نسل ما که بحران انقلاب را از زمان دهه 60 پشت سر نهاده ایم نگران کننده و خیلی دور از ذهن به نظر نمی‌رسید و همچون یک گردنه دیگر در مسیر انقلاب بود.
این فرمانده ایام دفاع مقدس خاطر نشان کرد: امروز وارد یک مرحله جدیدی از دوران انقلاب شده‌ایم، دوران جدیدی که انقلاب ما در حال یک پوست اندازی مجدد است و عن قریب از قطار انقلاب عده‌ای پیاده می‌شوند و عده جدیدی سوار می‌شوند.
قاسمی افزود: در این دوران جدید، بسیاری از معادلات قبلی برهم می‌ریزد، مناسبات جدیدی حاکم خواهد شد و انقلاب دچار اقتضا جدیدی خواهد شد. اما باید توجه داشت سنگ محک این دوران جدید مثل همیشه تاریخ انقلاب، ولایت فقیه و امر ولایت است.
وی با اشاره به خصوصیات منحصر به فرد سردار جاویدنشان حاج احمد متوسلیان، اظهار داشت: حاج احمد به ما می گفت اصولاً مبنای تبعیت پذیری "امر ولایت " است. یعنی اگر کسی این امر را رعایت نکند، خارج از موازین ولایت فقیه قرار می‌گیرد و در نتیجه چنین فردی از حیث اعتقادی کافر است.
این فرمانده دوران جنگ تحمیلی ادامه با بیان اینکه نه ظهور انقلاب دست ما بود و نه حفظ آن دست ما ست، گفت: ما ناچیزتر و حقیرتر از آن هستیم که بتوانیم در این وادی ادعایی داشته باشیم. این انقلاب با دست عنایت خدا رخ داد و با دست عنایت خدا هم حفظ شده است. هیچ چیز در این 30 ساله دست ما نبوده است. به تعبیر "آقا " هر وقت به مسیر انقلاب می نگریم، دست هدایت خدا را می بینیم.
قاسمی تصریح کرد: انقلاب همیشه پس از پیروزی دچار بحران بوده است. بحران‌هایی که هر کدامش به تنهایی می توانست یک انقلاب و یک حکومت را بشکند و برای زمین زدن انقلاب ما هم کفایت می کرد. بحران‌هایی چون غائله های خلقی اوایل انقلاب، کودتای نوژه و قطب زاده، حمله امر?کا به طبس، ماجرای بنی‌صدر، منافقین و 30 خرداد، جنگ تحمیلی، عزل منتظری و...
وی افزود: بنده و امثال بنده در 4 دوره ریاست جمهوری قبل از احمدی‌نژاد همه چیز را از دست رفته می‌دیدیم و دیگر داشت باورمان می‌شد که شهدا ما را به خاطر غفلت‌ها و قصورهایمان فراموش کرده اند، اما در کمال ناباوری، حماسه 3 تیر 84 رخ داد و دیدیم که خدای کربلای 5 هنوز هم زنده است.
این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مردم با شلیک 3 تیر به زر و زور و تزویر، احمدی‌نژاد را در 3 تیر به قدرت رساندند، خاطر نشان کرد: دیدید که آقاِی محسن رضایی در همان انتخابات برای گرفتن رأی جوانان در فیلم تبلیغاتی‌اش چه کارها که نکرد. فیلم هم بازی کرد و برای دخترانی که نمی‌توانند آزادی داشته باشند که شب را بیرون از خانه به سر برند، اشک ریخت! یکی نبود به او بگوید تو مثلاً فرمانده جنگ ما بودی و یاور خمینی، به کجا رسیدی که این‌همه را، این‌همه ارزان فروختی؟
قاسم تاکید کرد: مردم در 3 تیر مردی را به قدرت رساندند که جزء مافیای قدرت و ثروت نبود و پس از 16 سال که تفکر امام و شهدا را به تبعیدگاه فرستاده بودند و می‌رفتند تا آن را به تعبیر خودشان به زباله‌دان تاریخ بسپارند، یک‌بار دیگر این خط احیا شد. در پشت حماسه 3 تیر، دست عنایت خدا بود و مردم در این روزها برای احیاء تفکر امام و ولایت به نزدیک‌ترین گفتمان به این تفکر یعنی تفکر عدالت محوری رأی دادند نه به شخص احمدی‌نژاد و انصافاً احمدی‌نژاد در 4 سال گذشته این نزدیکی به تفکر امام و آقا را ثابت کرد که خود حضرت آقا هم در نماز جمعه تاریخی 26 تیر به آن تصریح کردند.
وی با اشاره به حوادث هفته گذشته و با انتقاد از حرکت احمدی‌نژاد در برخی عزل و نصب‌ها گفت: در حوادث اخیر متأسفانه تصمیمات نادرستی توسط رئیس‌جمهور اتخاذ شد که شاه بیت آن، مسئله مشایی بود که برای این قضیه واقعاً متأسفیم و اعتقاد داریم که اگر این اقدام نادرست و القاء اصطکاک با امر ولایت نبود، الآن نباید آتش تهیه شده روی خودی‌ها ریخته می‌شد بلکه باید آتش تهیه بر روی مسببین و فرماندهان اخیر ریخته می‌شد تا آنجا که آن‌ها را به پای میز محاکمه بکشانیم.
این فرمانده ایام جنگ تحمیلی ادامه داد: به‌خصوص آن آقایی که 20 سال گذشته را در تارهای توهم خود زندگی می کرد و برای خود نقاشی می‌کشید و گالری نقاشی به راه می‌انداخت و به یک‌باره یادش افتاد کشور در خطر است و باید به میدان بیاید. 20 سال بعد از کنج عافیت اختیار کردن و شراکت در فجایع و گناهان دولت های قبل از احمدی‌نژاد، یک‌دفعه مدعی خط امام و انقلاب و قانون اساسی شده، یکی نبود به او بگوید شب بخیر! تا دیروز کجا بودی؟ چرا آن‌وقت که تریلی تریلی شهید به همین گلزار شهدا می‌آوردند، تو را نمی‌دیدیم آقای نخست وزیر جنگ! قاسمی ادامه داد: این آقا با این فتنه انگیزی‌اش ثابت کرد فاقد هرگونه عقل، منطق، تدبیر و شعور سیاسی است و بی‌آنکه برای افسانه‌سرایی تقلب‌اش دلیل و مدرکی داشته باشد، مردم را به خیابان کشاند و سبب آن حوادث شد. ایشان باید پاسخگوی همه این خون‌ها از همه طرف باشد، چه خون‌های قربانیان و چه خون‌های شهدا هم در این دنیا باید پاسخگو باشد و در آن دنیا هم قطعاً او را رها نخواهند کرد.
وی با بیان اینکه خدای 22 بهمن، خدای طبس، خدای کربلای 5 و خدای خمینی هنوز زنده است، گفت: باور کنید که او ما را به حال خود رها نکرده نمی‌کند. مادام که ما به قدر استطاعتمان به انجام تکلیف بپردازیم، در صحنه باشیم و پشت سر ولایت حرکت کنیم، خدا با ماست و اگر هم اشتباهی تاکتیکی انجام دهیم، خدا خود آن را اصلاح می کند.
قاسمی با تاکید بر اینکه ما تا کنون پای کار بوده ایم و از این به بعد هم هستیم، خاطر نشان کرد: امروز نیز با اطمینان و قوت قلب به شما می‌گویم که انقلاب امروز نیز از این فتنه و گردنه به سلامت عبور خواهد کرد و پیروزی از آن حزب‌الله است چرا که فإن حزب الله هم الغالبون و روسیاهی آن برای فتنه‌انگیزان خواهد ماند.

به نقل از فارس

/ 2 نظر / 21 بازدید

حاج سعید قاسمی بهتر است تو دیگر ساکت باشی . لطفا سنگ شهدا را به سینه نزن.یادت است از جبهه مرتب فرار میکردی؟شهید امانی یادت است؟یادت است شهید همت درباره تو چه میگفت؟حیف نام سردار که تو یدک میکشی.حیف سردار عزیز ما سردارفضلی که در آنجا بود که تو سخنرانی کردی.لطفا دست او را نبوس و او را نجس نکن.تو باید کف کفش او را ببوسی.