تحلیل استفاده نادرست از فناوری های نوین

بسم الله الرحمن الرحیم

میخوام این متن رو هم به صورت عامیانه بنویسم. مدت های طولانی بود که توی چت یاهو با عنوان هایی مثل وب سکس و ... مواجه میشدم(تا اون زمان که چت ها فعال بود). معمولا آدمی مثل من وقتی چیزی مثل اینها رو میبینه بی تفاوت نیست و سعی در یافتن چرایی موضوع میکنه. برای همین یه اکانت تقلبی با اسم دختر ساختم و ادامه ماجرا.... خیلی جالب بود؛ (این موضوع مال 3 سال پیشه) با نگاه عقلانی و منطقی به طرف مقابل برخورد میکردی، متوجه میشدی نزدیک به 90 درصد این آیدی ها مربوط به پسر هستند. از همشون هم من سوال میکردم و با منطق بهشون حالی میکردم که شما پسر هستی و من یه سوال دارم ازت! چطور بقیه نمیفهمند!؟؟ جوابشون منطقی بود؛ وقتی شهوت طرف مقابل کار میکنه؛ عقل کم میاره و اصلا این چیزایی که تو میبینی رو اونا نمیبینن!!!

نگاه من به اونطرف (بنده خداهایی که شارژ میدن) قضیه سیاه سیاه نیست؛ چون در جامعه ای زندگی میکنیم که به دلیل مشکلات اقتصادی جوان توانایی ازدواج نداره و صدالبته توی خیابون هم آدم راه میره؛ چه دختر یا پسر؛ جنس مخالف قوه جنسی رو آزار میده؛ پس کسی که میاد و پول هزینه میکنه برای خاموش کردن نیاز خدادادیش نباید با شلاق توهین جوابش داد. مثل اینکه یکی تشنش باشه و آب نباشه بره شراب بخوره؛ گناه میکنه ولی اگه از اول آب بود سراغ شراب نمیرفت ( شاید یکی بگه عقده ای هستی ولی خواهر یا برادر گرامی من از خیلی ها سوال پرسیدم و این نتیجه آماری هست؛ توی یکی از پرسش ها که به صورت ناشناس آماده شد؛ خانمی فوق لیسانس جواب داده بود توی تاکسی میشینه از نظر جنسی اذیت میشه یا حتی توی اداره!!!)

اما این 10 درصد دیگه که دختر هستن؛ از این 10 درصد کل نزدیک 9 درصدشون هم دخترهایی هستن که فقط برای سود و به خیال خودشون گناه نداره( یکیشون میگفت) از آدم های عوضی میدزدن. اینها هم از همون قماش 90 درصد پسر هستند.

اما اون یک درصد (دقیقا از 100 نفر یک نفر واقعی بود) ایشون مطلقه بودن و برای امرار معاش حاضر بود این کار رو انجام بده و بعد از اونکه فرد مقابل مطمئن بود، پول نقدی برای زنا بگیره. وقتی من دوبرابر هزینه ای که میگرفت رو به اون بنده خدا دادم برای اینکه جواب سوالات من رو بده ( لازم به ذکره، در عرض 10 ثانیه میتونی متوجه فیک بودن قضیه بشیم؛ اگر واقعی بود من دوبرابر اون مبلغ میدادم که چندتا سوال بپرسم؛ بعضی هاشون مخصوصا دخترای تیغ زن جواب نمیدادن اما بعضیاشون هم جواب میدادن و چرایی رو میگفتن؛ بعضیهاشون میگفتن خرج شارِشون رو از این راه درمیارن و نمیخوان هزینه مکالمه با دوست پسرشون گردن دوست پسر یا خانوادشون بیوفته)

 متاسفانه همسر ایشون معتاد بوده و برای اینکه خرج زندگیش و بچشون رو دربیاره مجبور به زنا شده، این خانم هم برای اینکه مشتری جور کنه از این روش استفاده میکرد(یعنی حتی تا اینجا هم آبرودار بود)... من تا جایی که توانایی داشتم کمک کردم و البته تنها جایی بود که جرئت نکردم دم از خدا و پیغمبر بزنم...چون میدونسم ایشون آخر خطه.... فقط گفتم بهزیستی کمک میکنه و کمیته امداد بره و ایشون گفت از آبروم میترسم و ...

من بعد از این قضیه دیگه ادامه ندادم و دلیلی نداشت چون به جواب سوالم رسیده بودم...

این چندوقته به لطف لایک های یکی از دوستان متوجه شدم این قضیه در فیسبوک هم جریان داره و البته اینجا بازار عکس ها جعلی و ... به راه بود و جالب اینکه دوباره یاد جواب یکی از پسرهای تیغ زن افتادم که گفت وقتی شهوت میاد عقل هم میره... چون عکس ها صددرصد جعلی بود ولی زیر اون انواع کامنت خاک توسری با شماره تلفن هاشون بود...

اما خیلی جالب بود که یک راه دیگه اذیت کردن مردم با استفاده از این شبکه های اجتماعی رو فهمیدم... خیلی ها شماره یک بنده خدایی رو میزارن؛ و با اون شماره تلفن مشکل دارن و میخوان با پخش کردن اون شماره تلفن صاحبش رو اذیت کنند.

خیلی ها هم الکی بودن بجز یک نفر، که سوالاتم رو پرسیدم ولی اول خیلی ترسید؛ خودم رو خبرنگار معرفی کردم و گفتم به سوالات من جواب بدید که البته ایشون هم قطع کردند!!!

بعد از سمج شدن تنها جوابی که داشت این بود که برای لذتش و اینکه پول شارژش تامین بشه این کار رو میکنه و البته بقیه جواب ها دروغ بود... و بعدش بلوک شدم و دیگه پیگیر نشدم

و حالا نتیجه قضیه! شاید چندسال پیش خیلی ها به خاطر فقر این کار رو میکردن اما الان بجز اون( که اتفاقا بیشتر شده) به دلیل اینکه ماهواره، عدم ازدواج، روابط جدید در جامعه و ... بحث اینکه شهوت ارضا شود هم مطرح است. یعنی یک دختر حاضر است با یک فرد غریبه زنا انجام بده تنها برای دفع نیاز!!! این جدا از مشکلات بهداشتی پیش رو؛ شکستن قبح رابطه نا آشنا و البته نشانه اینکه جامعه جوان امروز در یک خطر بزرگ بسر میبره.

از الان به بعد من جواب سوالاتم رو از ناحیه فقر و مشکلات مالی و صدالبته مشکلات فرهنگی و ناتوی فرهنگی میدونم؛ از این به بعد سعی میکنم سوالاتی که از خودم میپرسم و دنبال جوابشون میگردم در این ناحیه باشه و البته نتایجش رو اینجا قرار میدم.

پ.ن: یادمه چندسال پیش روی قضیه داستان های جنسی و ترویج رابطه با محارم مطلب گذاشتم؛ الان میبینیم که توی چت ها این قضیه پا گرفته و متاسفانه خیلی ها پا در نیستی گذاشتن( نه لزوما اینکار انجام بشه که من خودم فکر میکنم 0 درصد در ایران اتفاق بیوفته واقعا محاله؛ اما وقتی وارد یک صفحه چت میشی و این پیامها رو میخونی؛ آتیش میگیری...) البته سپاه هم خوشبختانه همون زمان شاید 6 ماه بعدش وارد قضیه شد و بعد از یک سال سایت های مستهجن زیادی منهدم شدند. امیدوارم با بهبود وضع اقتصاد و البته مقابله با ناتوی فرهنگی این قضیه هم رو به فراموشی بره... ان شاءالله

یا زهرا

/ 0 نظر / 50 بازدید