شیخ کروبی،تنها راه موجود برای مبارزه با خفقان رژیم دیکتاتوری آخوندی

بنا به اخبار موثق شیخ مهدی کروبی فعال حقوق بشر و از جمله مبارزین جنبش آزادی بخش میلیونی سبز ایران بر ضد خفقان و تحجر   در یک کنفرانس بین المللی در سخنانی رژیم فعلی را بربادرفته خواندند.

ایشان با اشاره به هدفمندی یارانه ها پیش بینی نمودند چون قیمت آرد گران شده و شرکت های کیک سازی دیگر توان تولید تیتاپ را ندارد،دیگر حکومت نمی تواند مردم را فریب دهد و مردم که به خیال خود در 22 بهمن به آنان کیک و ساندیس می دهند،وقتی به این واقعیت برسند که از کیک و ساندیس خبری نیست ،به جنبش سبز پیوسته و در همان میدان آزادی شعار ساندیس و کیک مجانی حق مسلم ماست را خواهند داد و بعد از دو ساعت یعنی در 32 بهمن انقلاب اسلامی سرنگون خواهد شد.

یکی از خبرنگاران از ایشان پرسید:حضرت ثقه الاسلام،شما اشاره به کمبود کیک نمودید،شاید حکومت با دادن ساندیس نظر مردم را برگرداند،با این مشکل چه کار خواهید کرد!؟

کروبی: اولا ً ببخشید من کلا ً چقدر وقت دارم!؟

(مدیر مراسم،شما تا هفته بعد هم میتوانید صحبت کنید)

کروبی:ببینید نن جون من هم میدونه که ساندیس از آب تهیه شده و چون آب هم یارانه ای شده شرکتهای ساندیس سازی هم کم می آوردند و انقلاب ما شکل خواهد گرفت.

خبرنگار:آقای کروبی شما در تظاهرات های بعد از پیوستن مردم به جنبش سبز شرکت خواهید کرد!؟

کروبی:من خودم رو از همین حالا مجهز کردم،ولی قبل از جواب دادن ببخشید من کلا چقدر وقت دارم!؟

(خنده حضار)

کروبی :من از این لحظه آماده مبارزه هستم:

 

خبرنگار:با آقای احمدی نژاد چه خواهید کرد:

مجبورش می کنم تمام سخنرانی های من رو ببینه و بتونه بدون اینکه بخنده 10 دقیقه ،یکی از سخنرانی های من رو بخونه!

خبرنگار:اصلی ترین مخالف شما در ایران کیست!؟

کروبی:آرای باطله،من کلا با آرای باطله سر جنگ داشتم،در انتخابات سال ٨٨ داشتم از اون جلو میزدم که تقلب شد و اون از من جلوتر اقتاد،اگر من حاکم بشم آرای باطله رو میفرستم بند ٢٠٩ اوین!

(حال حاج آقا با شنیدن آرای باطله خراب شد و جلسه به هم خورد،یکی از نزدیکان حاج آقا که خواست نام او فاش نشود گفت:خبرنگار از عوامل رژیم بوده تا با یاد آوری آرای باطله،حاج آقا رو ترور کنند اما نمیدونن حاج آقا شیره!با آرای باطله نمیتونید ترورش کنید!) 

 

 

 

/ 4 نظر / 45 بازدید
وحید زایری

خداوند ایشان و همه ی آزادگان را که سر به تیغ ستم ندادند و در طول تاریخ مورد استهزاء عوام نادان و خواص فاسد بوده اند حفظ کند .

Gharibe

يادداشت هاي يه نفر که بعدا يه کسي ميشه!

عباس از نوع بی وفا

سلام ممنون که به" آفتاب مهتاب" آفتابی شدید این هم رمی جمرات من: http://eslami1414.persiangig.com/mashgh.jpg

bahara

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.