مابیشماریم!

 

ما بیشماریم!

 

 

جنبش سبز

آخرین گزارش های خبرنگاران بولتن نیوز، از برخی نقاط شهر تهران نشان می دهد که مردم انقلابی و مومن و خداجوی در برخی نقاط تهران،  به صورت خود جوش علیه فتنه گران تجمعاتی را شکل داده اند و به مقابله با موج فتنه گران پرداخته اند.

به  گزارش خبرنگار بولتن نیوز، در برخی از محلات تهران، مردم علیه سران فتنه شعار می دهند و خواستار برخورد با موسوی و کروبی و سایر عوامل فتنه هستند.

کسانی که با ظاهر زننده و قبیح با عنوان روز ولن تاین(روز عشق) در معابر شهر حاضر شده بودند باعث انزجار و اعتراض مردم مواجه شدند . این افراد که با ماشین های لوکس و گران قیمت در خیابان های شهر حاضر شده بودند باعث اعتراض خانواده ها شده  و مردم به مقابله با تجمعات غیر قانونی آنها پرداختند.

شکل گیری تجمعات خودجوش در معابر گوناگون در اعتراض به حریم شکنی های فتنه گران کاملا مشهود است و مردم در گوشه و کنار شهر، به صورت خودجوش با عوامل فتنه و اغتشاش گران برخورد می کنند.

تعداد زیادی از عوامل فتنه در خیابان های تهران، توسط حرکت های خودجوش مردم عقب رانده شده و مقابله با آنها ادامه دارد . به شکلی که این افراد نتوانند اقدامی علیه نظم و امنیت شهر انجام دهند.

مردم در خیابان های حاشیه فاطمی، ولی عصر، انقلاب، آزادی  به برخورد با فتنه گران و اغتشاش گران پرداختند و  نقشه پلید فتنه گران و عوامل خودسر را برهم زدند.

شهروندان تهران همراه با خانواده های خود به صورت دسته جمعی در صحنه حاضر شده و  با جمع شدن و اعلام همبستگی با  نیروهای وفادار به انقلاب و نظام و سردادن شعار در حمایت از امام  و ولایت فقیه و نظام،  از اقدام فتنه گران بیزاری جستند.

فتنه گران که شاهد حضور و تجمع هزاران نفر از امت خداجوی هستند به تدریج به عقب رانده شدند و  خیابان های اصلی شهر را ترک کردند.

گزارش خبرنگار ما حاکیست که مردم در محله های سکونت و کار خود مانع حضور فتنه گران شده  و به آنها اجازه اغتشاش نمی دهندو به مقابله با آنها پرداخته و  عوامل خودسر مجبور به ترک خیابان ها شدند.

باوجود  تلاش مذبوحانه دشمنان ملت و شانتاژ و جنجال های رسانه ای متعددی که رسانه های وابسته به بیگانه برای راهپیمایی امروز به راه انداختند، مشکلی خاصی در تهران گزارش نشده و اوضاع تهران در وضعیت عادی و معمولی به سر می برد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، بر خلاف تبلیغات سنگین رسانه های بیگانه و گروهک های ضدانقلاب، تا این لحظه از سوی عوامل فتنه تنها دو تجمع چند صد نفری در محدوده میدان امام حسین(ع) و چهار راه ولیعصر(عج) و چند تجمع پراکنده 10 تا 20 نفری در برخی نقاط شهر از جمله فلکه صادقیه و... شکل گرفته که بلافاصله با تدبیر مامورین انتظامی متفرق شدند.

بنابر این گزارش، با وجود اینکه شبکه بی بی سی فارسی، هر روز از ساعت 17 پخش برنامه های خود را آغاز می کرد، امروز از ساعت 15 فعالیت خود را آغاز کرد و با پخش تصاویری آرشیوی از اتفاقات سال گذشته تحریک مردم را برای حضور در خیابان کلید زد.

با این تفاسیر اما شبکه بی بی سی باز هم رو دست خورد و ساعت 4 بعد از ظهر امروز 25 بهمن در حالی که مجری تلویزیون بی بی سی فارسی می گفت که هم اکنون با یک شاهد عینی در تظاهرات تهران صحبت می کنیم، از شاهد عینی پرسید که اوضاع به چه صورت هست؟ شاهد عینی هم جواب داد که من حرف نمی زنم شما فقط شعار جمعیت رو گوش کنید.

 شعار جمعیت این بود: «بی بی سی حیا کن مملکتو رها کن» که مجری متوجه نشد و دوباره پرسید که شما الان دقیقا کجا هستید و چقدر جمعیت اونجاست که دوباره شاهد عینی گفت: صدای جمعیت رو گوش کن.

از سویی اما دقایقی قبل چند ده نفر از اغتشاش‌گران با تجمع در خیابان شهید حبیب اللهی تهران برای لحظاتی در صدد ایجاد آشوب برآمدند که موفق نشدند.

از سوی دیگر شتاب زدگی دو بال رسانه ای پشتیبان اغتشاشگران موجب تناقض گویی آنان شد، به گونه ای که در حالی شبکه العربیه در یک خبرسازی دروغ از حضور رهنورد و موسوی در میان اغتشاشگران خبر داد که بی بی سی مدعی شد آنها در حصر خانگی هستند. 

****************************
اخبار تکمیلی:به گزارش «تابناک»، بی بی سی لحظاتی قبل با اعتراف به شکل گیری تجمعات پراکنده در تهران، عملا به شکست ضدانقلاب و فتنه‌گران برای ایجاد راهپیمایی در تهران اعتراف کرد و اعلام کرد: بنا بر اخبار واصله تا این لحظه تنها در 3 نقطه تجمع لحظه‌ای چند ده نفری شکل گرفت.

بنابر این گزارش، پس از شکست فتنه گران در ایجاد راهپیمایی و تجمع، بین ساعت 17 تا 17:30 فاز اغتشاش و آشوب با به آتش کشیدن 2 سطل زباله و پرتاب سنگ به سوی مأموران انتظامی در خیابان جمالزاده شروع شد که با تدبیر مامورین انتظامی آشوبگران متفرق شدند.

همچنین پس از آنکه یوتیوب و بالاترین با پخش تصاویر اغتشاشات مربوط به خرداد 88، در یک رسوایی خبری مدعی شدند این تصاویر مربوط به بهمن 89 است، در ذیل این خبر یکی از کاربران هوادار این جریان در کامنتی نوشت: تهران الان سرد است ولی توی این فیلم مردم همه یک پیراهن تنشان است. این فیلم مال امسال نیست...

از سویی بی بی سی فارسی در برنامه زنده خود در مصاحبه ای با حسین باستانی با اعتراف به تجمعات چند ده نفره نیت شوم خود را عیان کرد و اعلام کرد: این تجمعات گرچه محدود بود ولی چون در تهران اتفاق افتاد برای ما بسیار اهمیت دارد.

گفتنی است، با وجود درخواست فتنه گران از رسانه های خارجی برای پوشش لحظه ای فراخوان 25 بهمن، شبکه های الجزیره، بی بی سی فارسی و عربی، VOA، شبکه عربی الحره متعلق به آمریکا و... به دلیل عدم شکل گیری راهپیمایی و نداشتن سوژه های خبری، به طور محسوسی موضوع 25 بهمن را از اولویت خبری خود خارج نموده و تحولات مصر، تونس و یمن را مورد توجه قرار دادند، ضمن اینکه به دلیل عدم ارزش خبری مسائل امروز، در حال حاضر شبکه های خبری فرانس 24، الجزیره عربی و انگلیسی، حتی در حد زیرنویس هم به اخبار 25 بهمن نمی‌پردازند.

نکته قابل ذکر دیگر اینکه صفحه ویژه تجمع 25 بهمن در «فیس بوک» در حالی که با ادعای حمایت از مردم مصر راه‌ اندازی شده و بنا داشت به این بهانه جمعیت مد نظر خود را به خیابان های تهران بکشاند، تاکنون هیچ مطلبی در حمایت از مردم مصر منتشر نکرده است، ضمن اینکه در تجمعات پراکنده امروز، گرچه ادعا شده بود که برای حمایت از مردم مصر و تونس است، اما هر شعاری سر داده شد جز شعار حمایت از مردم تونس و مصر.

هم اکنون نیز مشاهدات خبرنگاران «تابناک» از نقاط مختلف سطح شهر، حکایت از حضور خودجوش امت حزب الله برای دفع آشوب فتنه گران دارد و راهپیمایی حدود ‏300‏ نفر از مردم از چهار راه ولی عصر(عج) به سمت میدان انقلاب در حال انجام است و وضعیت عادی عبور و مرور البته با ترافیک نسبی در جریان است.

/ 11 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبح امید

حوادث مهمی قراره رخ بده! بزودی بخشی از اون رو میبینی! اینجاست که دچار دوگانگی میشی! میبینی اعتقادات سراب بود و طبق آیه قرآن از زیانکارانی! فاولئک هم الخاسرون!

صبح امید

حالا خواهیم دید که این احمدی به ولایت فقیه معتقده یا نه! بازی تازه شروع شده! امسال سال آخر به دو سه سال نمیرسه! احمدی نژاد آبرویی برای رهبر نذاشت. اگه تو راست میگی یکی کاندیدا بشه و بگه شعار من حمایت از ولایت فقیه! ببین چقدر رای میاره. امسال سال آخره! واقعیتها رو بپذیر هرچند که دیر شده! نکنه خوندن اخبار داخل به دلیل گمراهی واست حرام شده. اگه نمیخونی لینک اخبار رو بزارم بخونی! شما نمیتونی با احمدی نژاد حرف بزنی میخوای دستشو بشکنی؟ بشین و ببین. خرداد ماه حادثه است و این خرداد آبستن حوادث بزرگیه! اما درباره ولایت بزودی همین دست پرورده ولایت پشت پرده ولایت رو کنار میزنه! بازم میام بهت سر میزنم اما اگه اومدم بینات روشن میارم! هر چند از الان نشانه های این بینات آشکار شده!

صبح امید

کور توی که معنی ولایتمداری رو نمیدونی! یه لینک میزارم ببین چشات شفا پیدا کنه ببینی و بفهمی معنای ولایتمداری رو! بی بصیرت حقا که فهمت کوره! http://safirevelaayat.ir/index.php

زهرا

اسگلینااااااااااااااااااا!!!!!! [سبز][خنده] خدا شفاتون بده!!!!!!!!! فقط موسوی!!!!!! حرص نخور داداش! به قول دکتر خزعلی 2دفه غش و ضعف کنی دفه سوم راحت میتونی حرف حق دیگران و گوش کنی![شوخی]

حمیده

زنگ تفریح با ماه محرم آپ شد به دیدنم بیا منتظرم

وبلاگ نویسان عاشورایی

4روز برای کربلایی شدن فرصت باقیست چهارمین سوگواره وبلاگ نویسان عاشورایی با 25 سفر کربلای معلی و 25 سفر مشهد مقدس تنها با 1 پست عاشورایی میتوانید در این سوگواره شرکت کنید. بخش ویژه بیداری اسلامی با جوایز نفیس... آخرین مهلت ثبت نام 4 بهمن 1390 کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سایت www.fvelaa.com

صبح امید

چطوری مزدور! ساعتی 7 تومن پول میگیری بیای ولاگ و پست بزنی! یکساله آپ نکردی امثال من که سرمون از دین نمیشه ولی تو که والضالین نمازت تا دو کیلومتر اونطرف تر میره چرا حرام میخوری! سرباز جنگ نرم بیا یه تیری بینداز فردا در بهشت برین یه حوری باکره بهت بدن خودت صفرش رو آزاد کنی! مموتی هم اومد مجلس! میگفت صندوق خالی شده پول توش نیست! این سربازان بدنام امام زمان باز از سران فتنه غافل شدند. سران فتنه یواشی اومدن صندوق رو سوراخ کردند پولا رو هاپولی کردند! آقا هم که از وضع اینترنت راضی نیست گفته یه فکری واسش بکنند مسئولین! قابل توجه آقا شیرفلکه اینترنت دست برادران قاچاقچی نیست اونور دنیاست. بخواد همین اب باریکه رو ببندند اونا کلا همین آب باریکه رو هم قطع میکنند! امسال هم که شد سال کار و سرمایه ملی! پارسال سال جهاد اقتصادی بود بزرگترین اختلاس تاریخ دنیا در ایران اتفاق افتاد! خدا به دادمون برسه امسال چی میشه! به قول گلپا این دیگه آخر کاره آخرین سوت قطاره

شاهد

ادامه پاسخ به صبح اميد: راستی سید محمد خاتمی رای داد خیلی سوختی!؟؟؟ بیچاره اطرافیانت!از دق تو دق کردن!و دیگر هیچ! [نیشخند] ارزوی خوش بختی و "عاقبت به خیری" رو توی این سال واستون دارم

شاهد

ادامه پاسخ قبل(آخه دختر با اين مطلبت ما رو از كار و زندگي انداختي! [نیشخند]): در مورد اينترنت هم باز هم اشتباه كردي!اگه يه كم با پدافند غيرعامل اشنا بودي ديگه بحث اينترنت رو پيش نمي كشيدي! به قول امام علي:فَمَنْ تَبْصَرَ فِی الفِتنَهِ تَبَیّنَتْ لَهُ الْحِکْمَه؛ کسی که در مواقع فتنه بینش داشته باشد، درهای حکمت به روی او باز می‌شود. شكر خداي را كه با فتنه ما را آزمود و سربلند بيرون آمديم و اميدوارم كه درهاي بصيرت به روي همه باز بشه و بهشت نصيبتان شود(الته اگه اين رو سياه هم بهشت نصيبش شد و اونجا همديگه رو ديديم جان جدت ،بي خيال سياست شو بزار اونجا بگير بگير نيست يه خرده از آزادي استفاده كنيم و از شراب و ... غافلمون نكني!)