حماسه عاشوراییان +یادی از اجتماع دانشگاهیان همدان در دانشگاه بوعلی سینا

این چند روز با وجود غمی که به خاطر هتک حرمت عاشورا و اعتقاد پاک ایرانیان به اهل بیت خیلی ناراحتم کرده بود اما وقتی این شور و مهمتر از اون شعور حسینی رو دیدم غم از دلم بیرون رفت ، این نشون میده حمایت از ولایت بعد از ٢٠ سال که از جنگ سپری میشه،نه تنها ازدل  مردم ایران بیرون نرفته بلکه از نسلی به نسل دیگه انتقال یافته،آخه چطور ممکنه عشق امام حسین از دل ما بیرون بره،چطور شعار جمهوری ایرانی سر بدیم در حالی که زیر پرچم امام حسین هستیم،این حضور پر شور ،من رو یاد اجتماع دانشجویان در ٢٣ آذر  در دانشگاه بوعلی انداخت! روز ١۶ آذر درگیری توی دانشگاه رخ داد و بنده هم به خاطر حمایت از آرمان ها وعقاید مجبور به مداخله شدم! البته از لطف بچه های تحکیم هم بی نصیب نبودم!

وایتکس رو سرم ریختن!آمونیاک هم بهش اضافه شد و به عبارت کلی بجز لگد و ... سینه هام  هم از کار افتاد و تا چند روز به سختی نفس می کشیدم تازه بگذریم از کپسولی که کنار دهنم منفجر کردن،هنوز بوی تندش توی دهنمه!

خوب بعد از این همه مصیبت و ناراحتی که در مقابل پاره کردن پرچم ایران و توهین به مقام رهبری و شعار های خوشگل! و همه پسند چیزی به حساب نمیاد،روز٢٣  اومد از تمام دانشجویان همدان دعوت شد که در مسجد دانشگاه بوعلی اجتماع کنند و پاره کردن عکس امام رو محکوم کنیم ،جمعیت فوج فوج می اومد و مسجد دانشگاه پر شد، بعد از اقامه نماز همه از در شرقی دانشگاه خارج شدند و به سمت سر در علوم حرکت کردنند،همه جلوی سردر داشتیم شعار میدادیم که رفتیم خبر گرفتیم که تحکیمی ها مشغول اراجیف سردادن دور هشتی علوم هستن ،با بعضی از بچه ها صحبت کردیم و قرار شد جمعیت به داخل علوم هدایت بشه،من رفتم داخل تا از درگیری جلوگیری کنیم و جمعیت بتونه راحت وارد بشه،دیدم وقتی در باز شد همه اونهایی که دور هشتی نشستند با تعجب به جمعیت نگاه میکنند،دیدم همه ترسیده بودند! بعد درهای علوم باز شدو همه وارد شدنند،باورتون نمیشه یاد صحنه فتح مکه توی فیلم محمد رسول الله افتادم؛جمعیت که به سمت هشتی می اومد تحکیمی ها هم به سمت راهروی فیزیک میرفتند،همه فرار کردند و پشت غرفه فیزیک قایم شدند،فقط یکی از دختراشون مونده بود و شروع به تحریک کردن می کرد ،اون موقع گفتم عجب دختر شجاعی،اما چند روز پیش از یکی از برادران عزیز گمنام شنیدم که توی جلسه هماهنگی تحکیمی های همدان چند شب قبل از گردهمایی این طرح داده شده:بزارید تا اون ها شما رو بزنند تا مشهور بشید! البته فقط یکی از اونها فقط به این دستور عمل کرد که موفق نشد ،فقط بعدا گفت که من رو زدن! البته علی رضایی یکی از اعضای تحکیم هم چندتا فحش داد تا بچه ها رو تحریک کنه تا درگیری شروع بشه که نشد،به تحکیمی ها  گفتن کی دخره رو زده،اول گفتن آقای ... ،بعد گفتن نه آقای ... زده بعد از اون گفتن آقای ... از دانشکده کشاورزی زده،آخرش ما که نفهمیدیم کی زده!

این جمعیت که وارد شد (دقیقا مثل فتح مکه) ،هشتی علوم رو گرفت بعد از اون به سمت راهرو علوم رفت و شروع به شعار دادن دادن،بعد سخنرانی حاج آقا رستمی بود و ساعت ٢ هم اعلام شد الان وظیفه ما درس خوندنه و باید به کلاس رفت و ...

حالا بعد از ذکر این خاطره به حوادث این چند روزه می افتم،حوادث غمگین روز عاشورا دل همه رو خون کرد،اما این تجمعات عظیم در کل ایران دل همه ما رو شاد کرد و اگر این حوادث ،بدی هایی داشت اما چند برابر اون خیر و برکت داشت.

اما نکته ای مهم این که دستگیری عوامل فتنه تنها خواسته این مردم است و مسئولین باید بدونند که ما تا الان مسامحه کردیم و گفتیم هنوز اذن دخالت نداریم اما از این به بعد اگر مسامحه دیده بشه ما هم خودمون رو موظف به اجرای وصیت نامه امام روح الله می دونیم و خودمون با اغتشاشگران و دشمنان ولایت فقیه و مهمتر از اون برخورد با سران فتنه  را انجام میدیم. 

/ 2 نظر / 21 بازدید
نسیم

مطلب قشنگی بود مرسی[گل]

بي نام

بي عقلي هم حدي داره. من خودم اون روز بودم باد شديدي هم ميومد. يك سري رو از بيرون دانشگاه آورده بودند كه سنشون به دانشجو نميخورد هنوز پشت سيبيلشون سبز نشده بود. اينقدر هم ولايت ولايت نكن. اينا همش براي فريبه . تا امثال تو هستند اين مملكت به امال نميرسه. مگه امام زمان به آخرين نائبش نگفت من در غيبت كبري نائبي ندارم. هر كس ادعا كرد دروغ گفته. آخه اين مختو به كار بنداز . يعني امام زمان دروغ گفته. در ثاني چرا ما ميگيم امام معصوم چون از دو چيز عصمت دارن . عصمت از گناه و عصمت از اشتباه. اينا دوتا ويژگي ائمه معصومين و پيامبرانه . خدا رو خوش مياد كسي كه اين دو ويژگي رو نداره ادعاي جايگاه اين افراد رو بكنه. وقتي قران ميخونم ميبينم بيشتر مخاطب با افراد عاميه كه چرا به راه راست نميان دليلشون اينه كه ما نميتونيم دين نياكانمون رو كنار بزاريم . اين يعني فكر خودشونو تعطيل كردن و حقيقت رو نميبينند. اين تو قرآن براي مثاله . دينداري كه از نياكان به ارث برسه هم قابل قبول نيست. بايد فكر كني. اين ولايت كه الان درست شده سي سال پيش نبوده پس واي به حال علماي بزرگي كه اونو درك نكردن. آخه جوجه تو چي ميفهمي. اگه به دليل عدم تفكرات يك