لیست پیشنهادی وزیران

 

 

ستاد مردمی انتخاباتی دکتر محمود احمدی نژاد موسوم به ستاد مهرورزی با ارسال نامه ای به رییس جمهور اسامی پیشنهادی خود برای حضور در کابینه دهم را اعلام کرد. متن نامه و گزینه های پیشنهادی به شرح زیر است:
رییس جمهور ولایت مدار و محبوب
جناب آقای دکتر احمدی نژاد
با سلام و تقدیم ادب و احترام
با تبریک مجدد خلق حماسه 22 خرداد و انتخاب شایسته حضرتعالی توسط ملت فهیم و شریف ایران اسلامی و با تبریک تنفیذ حکم حضرتعالی توسط مقام عظمای ولایت که ارتباط صمیمانه و اطاعت پذیری بسیجی وار جنابعالی نسبت به معظم له بیش از هر زمان دیگری با وجود همه توطئه چینی ها و فتنه سازی های دشمنان، نمایان گردیده است، باستحضار عالی می رساند، ستاد خودجوش و مردمی حامیان حضرتعالی "مهرورزی" که با بیش از شش هزار ستاد فعال در سراسر کشور در حمایت قاطع و غروربرانگیز از جنابعالی در ایام انتخابات فعال بود، هم اکنون با همین ظرفیت ارزشمند خودجوش و با بهره از نخبگان و اقشار مختلف مردم در سراسر کشور تبدیل به "دبیرخانه مهرورزی" گردیده است تا حضرتعالی را در تحقق آرمان های ارزشمند تان در برهه های حساس یاری رساند و پیشنهادات خود را در عرصه های گوناگون به محضر جنابعالی تقدیم نماید.

لذا در همین راستا و در آستانه تشکیل کابینه خدمتگذار دهم و در میان اسامی و پیشنهادات و گزینه های موجود برای تصدی معاونت ها و وزارتخانه های دولت آینده، این دبیرخانه نیز با احترام به همه بزرگواران و با نیت علاقمندی و همراهی صادقانه با جنابعالی، اقدام به معرفی و پیشنهاد دو گزینه برای تمام معاونت ها و وزارتخانه ها می نماید. و امید آن داریم، رضایت خداوند منان و حضرت ولیعصر (عج) که در آستانه میلاد با برکت ایشان نیز هستیم و خیر و صلاح مملت و ملت شریف ایران و خرسندی مقام عظمای ولایت در همه اقدامات ارزشمند جنابعالی و دولت دهم حاصل آید.

توفیق روز افزون جنابعالی را از خداوند منان خواستاریم.

با احترام
حسین سعیدی
رییس دبیرخانه "ستاد مهرورزی"


نام دستگاه گزینه پیشنهادی نخست گزینه پیشنهادی دوم
معاون اول رییس جمهور ثمره هاشمی مهندس چمران
معاون اجرایی رییس جمهور علی سعید لو سید مهدی هاشمی
معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی مرتضی تمدن شیخ الاسلامی
معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی برقعی محرابیان
معاونت حقوقی و امور مجلس رییس جمهور دکتر ریاض ایرج ندیمی
معاونت علمی و فناوری دکتر زاهدی دکتر لنکرانی
رییس سازمان محیط زیست خانم سلطان خواه خانم طبیب زاده
مرکز امور زنان و خانواده خانم پروین احمدی نژاد خانم سلطان خواه
معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی دکتر فداحسین مالکی مهندس علی آبادی
معاونت فرهنگی (جدید) دکتر کلهر همان گزینه نخست
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر هدایت خواه عباس زاده مشکینی
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکترسید محمد حسینی همان گزینه نخست
وزارت بهداشت دکتر صدر دکتر ریاض
وزارت امور اقتصادی و دارایی دکتر داوودی دکتر حسینی
وزارت نیرو فتاح تمدن
وزارت کشور دانشجو محصولی
وزارت امور خارجه دکتر جلیلی دکتر محمد علی زهره ای
وزارت راه و ترابری رستم قاسمی سید مهدی هاشمی
وزارت مسکن مهندس علی آبادی مهندس نیکزاد
وزارت اطلاعات حجت الاسلام طائب حجت الاسلام حسینیان
وزارت نفت مهندس سیف الله جشن ساز مهندس نوذری
وزارت صنایع سید طاهر طاهری دکتر رحیم قربانی
وزارت دادگستری سعید مرتضوی عباسعلی کدخدایی
وزارت آموزش و پرورش حسین مظفر علی احمدی
وزارت دفاع سردار نجار محصولی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندس خواجه پور مهندس صدوقی
وزارت جهاد کشاورزی رهام عبدی پور احمد بزرگیان
وزارت رفاه شیخ الاسلامی دکتر ریاض
وزارت تعاون عباسی علی احمدی
وزارت کار و امور اجتماعی مرتضی تمدن مهندس قلعه بانی
وزارت بازرگانی میرکاظمی سعیدلودر صورت ادغام وزارتخانه های جدید
وزارت صنایع و بارزگانی/ مهندس نوذری
وزارت ورزش و جوانان/ دکتر فداحسین مالکی
وزارت انرژی/ مهندس جشن ساز

/ 3 نظر / 31 بازدید
فهیمه

سلام همانطور که میدانید که تبادل لینک با بلاگهای معتبر باعث میشود که نه تنها بیننده بیشتر به سایت شما جلب شودبلکه سرچ اینجین ها هم رتبه سایت شما را بالا ببرند. بلاگ من بسیار فعال است و بینندگان نسبتا زیادی دارد. همچنین دهها صفحه ایندکس شده در گوگول دارد که تعداد آن روز به روز بالا میرود. اگر مایلید که با وب لاگ من مبادله لینک کنید لطفا لینک آن را در بلاگ خود قرار داده و یک کامنت در بلاگ من بگذارید تا من هم لینکی را که شما مایلید اضافه کنم. لینک من: http://memoirsofsherlockholmes.persianblog.ir تکست لینک: شرلوک هلمز متشکرم

jahandar

سلام، مملکت ما بهترین خاک را دارد. هر چیز تو این خاک بکاری رشد میکند. متاسفانه بخاطر پروژههای مخفیانه اتمیکشورهای  مختلف که حتی  قبلا دوستمان بودند برایمان تحریمهای اقتصادی گذاشتهاند. برای همین و بخاطر برداشتن  یارانه ها، قیمت برنج، شکر،گندم، ذرت و غیره که همه را وارد میکنیم بالا رفته است. مملکتی با بهترین خاک برای کشاورزی حتی این غلات را هم دیگر نمیتواند تولید کند. خاک مملکت عزیزیمون همه اینها را میتواند به ما بدهد. . آخه ملت، انسان غذا میخواهد. ما که نمیتوانیم استغفرلله صفحههای قرآن را یا ریشهای آقایان آیتاللهها را بخوریم.

mohammad hossein emamparast

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.