دل نوشته های یک سرگشته

از من سرگشته هرگز شرح عشقم را مپرس*************این چه حاصل، قصه رنج آوری ماند به جا

**** امام هادی علیه السلام می فرمایند **** اَلنّاسُ فِى الدُّنيا بِالاَْموالِ وَ فِى الآخِرَةِ بِالاَْعمالِ اعتبار مردم در دنيا به مال است و در آخرت به عمل. (بحارالأنوار، ج 78، ص 368، ح3) **** التواضع أن تعطی الناس ما تحب أن تعطاه فروتنی در آن است كه با مردم چنان كنی كه دوست داری با تو چنان باشند . (المحجة البیضاء ، ج 5 ، ص 225 ) **** العقوق یعقب القلة و یؤدی الی الذلة نارضایتی پدر و مادر ، كم توانی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می كشاند . (مسند الامام الهادی ، ص 303 ) **** من كان علی بینة من ربه هانت علیه مصائب الدنیا و لو قرض و نشر هر كه بر طریق خداپرستی محكم و استوار باشد، مصائب دنیا بر وی سبك آید، گر چه تكه تكه شود. (تحف العقول ، ص 511) **** لو سلك الناس وادیا شعبا لسلكت وادی رجل عبد الله وحده خالصا اگر همه مردم مسیری را انتخاب كنند و در آن گام نهند ، من به راه كسی كه تنها خدا را خالصانه می پرستد خواهم رفت . (بحار الانوار ، ج 78 ، ص 245) ****

هیه مطلب جالب از وبلاگ زادبوم

این مطلب از وبلاگ زادبوم هستش امیدوارم خوب اون رو بخونید:

"

در روز های گذشته ، اصلاح طلبان با مطرح کردن شایعات فراوان قصد داشته اند که اذهان عمومی را از واقعیات حوادث اخیر گمراه نمایند.در همین رابطه  وبلاگ زادبوم موفق شده است  با  به کار گیری فنون جدید جاسوسی  از شایعاتی که در آینده توسط آنها مطرح می شود ، پرده بردارد:

1 - چند زندانی سیاسی را در استخر کرکودیل ها انداخته اند!!             

2-  چند زندانی را از سمت پا ، در چرخ گوشت کرده اند!!                    

3 - دو زندانی سیاسی را بدون محاکمه در دادگاه به جزیرۀ قاطینگا و پاتینگا تبعید نموده اند!!            

4 - چند تا از بازداشت شدگان حوادث اخیر را از (...) آویزان نموده اند!!      

5 - در گوش چند زندانی آوازی با صدای «  کروبی »   پخش کرده اند!!       

6 - در دماغ برخی از بازداشت شدگان ، سرکه ریخته اند!!

7 - پوست برخی از زندانیان را کنده و پر از کاه کرده اند  و این بدبخت ها  با همین وضعیت اسفناک در دادگاه حاضر شده اند!!              

8  - به دهان برخی از زندانی های حوادث پس از انتخابات ، شیلنگ آب 2.5 اینچی وصل کرده اند  ، تا اینکه شکم  بدبخت ها ترکیده است!!  

9 - چند نفر که در حوادث پس از انتخابات 22 خرداد 88 دستگیر شده اند ، اکنون بیش از 18 سال است که از آن ها خبری نیست !!    

10  - یک زندانی سیاسی را (احتمالاً آقای ابطحی است)  مجبور کرده اند که با خانم  «  کاندولیزا رایس » وزیر خارجۀ اسبق ایالات متحده ؛ نامزد کند!!    

11  - چند زندانی حوادث اخیر را مجبور کرده اند که سریال   جومونگ  را 15 بار از  ابتدا تا انتها ببینند!!       

12 - یکی از دستگیر شدگان حوادث اخیر را مجبور نموده اند که در برابر شوت ببری  « کاکرو  یوگا»   ( کاپیتان تیم میوا) درون دروازه قرار بگیرد.خبر های رسیده به دفتر آقای کروبی حاکی است که این فرد پس از این شکنجۀ فاجعه بار ، حافظۀ بلند مدت خود را از دست داده است!!    

13 - یکی از زندانیان حوادث پس از انتخابات را مجبور کرده اند که یک بسته سیگار مگنا را  برعکس  روی لبش بگذارد و تا آخر بکشد!!          

14 -  تعدادی از زندانی های اخیر را مجبور کرده اند که پول های فرزندان آقای هاشمی رفسنجانی را تا آخر بشمارند .این عمل با حقوق بشر امریکایی مورد نظر ما منافات دارد  چرا که عمر آن ها کفاف نمی دهد!!

15 - خبر رسیده که چند نفر را در زندان هایی که آقای کروبی در بنیاد شهید درست کرده بود ، حبس کرده اند!!

16 - بیش از هزار نفر از بازداشت شدگان حوادث اخیر را در کوره های آدم سوزی ، سوزانده اند . این عمل نشان می دهد که قضیۀ  هولوکاست   واقعاً رخ داده و آقای احمدی نژاد که با رد این واقعۀ تاریخی دل دوستان اسرائیلی ما را رنجانده است؛ باید از آن ها معذرت خواهی کند!!

"

نویسنده : شاهد : ٢:٢٧ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٩ شهریور ۱۳۸۸
Comments نظرات () لینک دائم